85 716 32 25

O Nas

Nasza firma na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 2003 roku. Każdego dnia kierujemy się polityką jakości, mając na celu osiąganie wysokiego poziomu sprzedaży i akumulacji przy właściwych relacjach kosztów. Narzędziem do osiągnięcia powyższego celu jest odpowiedni system zarządzania.

Firma nasza posiada znaczącą pozycję w strukturze handlowej. W kontaktach z interesantami staramy się być dobrym i kompetentnym doradcą. Zatrudniony zespół dokłada wszelkich starań, by utwierdzić klientów w przekonaniu, iż jesteśmy wiarygodni, skuteczni i rzetelni. Staramy się, aby nasze propozycje były zawsze konkurencyjne.

W obecnej chwili współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi producentami w kraju i Europie, poszerzając systematycznie rekomendowane przez naszych klientów produkty, które są skuteczne i sprawdzone w praktyce. Prowadzimy sprzedaż detaliczna i hurtową. Przy zakupie większych partii towaru dostarczamy go własnym transportem.

Staramy się by nasze usługi były w najwyższej jakości i w pełni spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Spotkać nas można na większości ważnych imprezach i wystawach branżowych. Od wielu lat kompleksowo obsługujemy branżę rolniczą.
Od 26. listopada 2014 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Krajowy Rejestr Długów nadał naszej firmie Certyfikat Rzetelności. Dokument ten potwierdza brak przeterminowanych zobowiązań notowanych w KRD oraz uczestnictwo w Programie Rzetelna Firma.