85 716 32 25

Pasze

W swojej ofercie mamy pasze, koncentraty, premiksy, mieszanki mineralno-witaminowe, preparaty mlekozastępcze, śruty rzepakowe i sojowe oraz wiele innych komponentów.

Śruta sojowa, rzepakowa, kukurydziana, otręby pszenne, wysłodki TOFI, kukurydza pastewna, DDGS

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów produkujących pasze dla zwierząt we własnym gospodarstwie, proponujemy całą gamę komponentów i dodatków do produkcji pasz dla wszystkich grup zwierząt gospodarskich. W naszej ofercie posiadamy również pasze pełnoporcjowe dla trzody chlewnej, bydła i drobiu. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzona jest atestami jakościowymi.

Jesteśmy ekspertem w żywieniu zwierząt i liderem w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym.

Produkty De Heus charakteryzują się we wszystkich grupach bardzo wysoką i stabilną jakością, którą doceniają hodowcy w całej Polsce. W grupie paszy dla bydła De Heus już od wielu lat jest niekwestionowanym liderem i posiada 25% udział w rynku tych produktów. W pozostałych grupach produkty De Heus mają udział ponad dziesięcioprocentowy. Naszymi znakami rozpoznawczymi są profesjonalne doradztwo żywieniowo - techniczne oraz specjalistyczne programy żywieniowe „szyte na miarę” potrzeb naszych klientów.

Pasze są sprzedawane zarówno w workach jak i luzem prosto do silosa.


SKLEP PASZOWY

Uważamy, że drobny klient, tak jak duży, także zasługuje na pomoc w zakupie. Dlatego w 2012 roku uruchomiliśmy przy współpracy z DE HEUS sklepy paszowe. Codziennie nasze sklepy paszowe odwiedzają zaplanowane trasy i sprzedają: pasze, koncentraty, premiksy, preparaty mlekozastępcze, oraz szereg innych produktów paszowych. Ich najważniejszą zaletą jest to, że do każdej miejscowości przywożą paszę ZAWSZE tego samego dnia, ZAWSZE o tej samej godzinie, oraz ZAWSZE bez wyjątków.

Wszyscy klienci SKLEPÓW PASZOWYCH mogą dołączyć do programu lojalnościowego KLUB FARMERA, w którym za każdy zakupiony produkt DE HEUS można otrzymać punkty. Punkty te wymieniamy na atrakcyjne i praktyczne nagrody zgromadzone w katalogu KLUBU FARMERA. Poproś sprzedawcę swojego SKLEPU PASZOWEGO o kartę punktową i katalog nagród ! Za wstąpienie do KLUBU FARMERA każdy klient otrzymuje 1000 punktów na start.
Kontakt ze sklepem paszowym.