85 716 32 25

SIATKA DO BEL

Zajmujemy się również sprzedażą siatek do bel. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi procuentami siatki, to powoduje, że możemy zaoferować Państwu bardzo konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości!


Od wielu lat zajmujemy się importem i sprzedażą hurtową.

Siatka rolnicza to najlepsza ochrona przed stratami spowodowanymi warunkami atmosferycznymi lub następstwami transportu.

Parametry siatek znajdujących sie w naszej ofercie:

 • 123 cm / 2000m
 • 125 cm / 2000m
 • 123 cm / 3000m
 • 125 cm / 3000m


 • Opis produktu:

  Siatka przeznaczona do stosowania w maszynach belujących każdego typu dostosowanych do użycia siatki, w wysoko rozwiniętych farmach jak i w małych gospodarstwach rolnych. To idealny produkt do zbioru słomy, zbóż, skoszonych traw oraz rozdrobnionych pokosów (słomy, rzepaku, kukurydzy, liści truskawek itp.). Doskonale przygotowuje i zapewnia najlepsze warunki do produkcji sianokiszonek (brak nierówności beli, spójność materiału żniwego wewnątrz beli).

  Gwarancja wysokiej jakości!


  Produkt należy przechowywać w temperaturze od -5 do +35 stopni Celsjusza. Chronić przed wilgocią. Sznurek należy składować zawsze w pozycji pionowej, w miejscu nie wystawionym na nadmierne działanie promieni słonecznych.